DAROVAT

KDM – Velká přestávka

Publikováno dne: 2. 5. 2022

Přijďte společně s námi strávit Den dětí a oslavit 30. výročí Křesťanského domova mládeže u sv. Ludmily.
Využijte mimořádné příležitosti prohlédnout si prostory výjimečné secesní budovy v srdci Královských Vinohrad. Dveře objektu, kde dnes sídlí Křesťanský domov mládeže u svaté Ludmily (KDM) jsou pro vás otevřené na Den dětí, tedy 1. června 2022, od 15:30 do 19:00 hodin.

Pro děti (i rodiče) je připravena tvořivá „výtvarka“ s možností občerstvení. Bude-li nám přát počasí, děti si zadovádí v „těláku“ na terase v 5. patře s krásným výhledem na Prahu.

Na závěr programu jste všichni zváni na představení našich mladých umělkyň a umělců v „hudebce“ KDM v prostorách kavárny v přízemí budovy.

Prostřednictvím dobročinného bazárku můžete podpořit vzdělání a rozvoj mladých lidí, kteří jsou v KDM ubytování během svého středoškolského studia. Vybrané peníze budou použity pro potřeby ubytovaných v KDM.

Na podzim začne rozsáhlá rekonstrukce budovy, a tak se její dveře na nějaký čas uzavřou. Pojďme se společně před touto „Velkou přestávkou“ rozloučit s budovou a popřát jí, aby se znovu stala příjemným a moderním domovem pro další generace mladých lidí, kteří se vydávají na cestu za vzděláním.

Za všechny zaměstnance a ubytované studentky a studenty
M. Lungová, ředitelka

crossmenu